www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Bangkok, Tajlandia – tanie przeloty

Październik 20th, 2008 · 2 Comments

Może by tak chwycić lato w grudniu? Do Tajlandii można dolecieć z Frankfurtu za 1600zł (cena z wszystkimi opłatami tam i z powrotem). Linie lotnicze to Emirates, ale cena biletu jest niższa w serwisie Travelstart (www.travelstart.de). Przykładowe daty z taką ceną to 26 listopada-26 grudnia.

Do Frankfurtu można się dostać bardzo tanio korzystając z kolei (w Niemczech: bilety weekendowe lub bilety dzienne regionalne) lub dostając się linią Wizzair lub Ryanair na lotnisko Frankfurt-Hahn (oddalone o ok. 100km) i również dojeżdżając pociągiem.

Tags: Azja · Bilety lotnicze · Emirates · Frankfurt · Podróże · Przeloty · Tajlandia · promocja · tanie linie lotnicze · tanie przeloty

2 responses so far ↓

  • 1 stanislaw // paź 21, 2008 at 09:25

    Ja z zona wybieram sie na urlop do Tajlandi na miesiac czerwiec i lipiec ,szukam jakis tanich polaczen do tego kraju i z powrotemjezeli mozecie nam pomoz ,to B,prosimy,I dziekujemy .

  • 2 stanislaw pisarek // lis 1, 2008 at 10:37

    szanowni panstwo my tez szukamy taniego przelotu do Tajlandii moze ,byc z frankfurtu w miesiacu czerwcu.i lipcu na miesiac czasu .Prosil bym panstwa ,bardzo serdecznie o pomoc w tej sprawie oraz o informacje .Dla 3,osob. CZekam i pozdrawiam moze tez byc przez katar filandie by ,byl to tani lot.

Leave a Comment