www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Machu Picchu – jak dostać się z Polski do słynnej świątyni?

Listopad 4th, 2008 · No Comments

Najbliższe lotnisko od Machu Picchu to Cuzco, Peru. Jako że są to okolice równika, temperatura przez cały rok jest mniej więcej taka sama. Od maja do września jest pora sucha (nieco zimniejsza i bezdeszczowa), od września do maja – pora deszczowa (cieplejsza, mokra).

Najtańsza wycieczka z biurem podróży w porze deszczowej kosztuje 7000zł. Przelot z trzema przesiadkami z Warszawy kosztuje od 4600zł. Można jednak pokombinować z przesiadką na własną rękę.

Przelot tam i z powrotem na trasie Londyn-Sao Paulo-Lima-Cuzco kosztuje około 3200zł. Do Londynu można dostać się z większości polskich lotnisk za 100-200zł. Linie lotnicze to brazyliskie narodowe TAM Linhas Aerenas, ale z ich oficjalną stroną bardzo trudno się współpracuje. Można za to skorzystać ze stron internetowych pośredników takich jak Expedia lub Travelocity, którzy oferują te loty w cenie 1122-1126USD (ok. 3170zł).

Przykładowe daty z tą ceną: 3 marca – 27 marca 2007.

Voila – na bilet wydajemy łącznie 3300zł, na miejscu wydamy przez 3 tygodnie nie więcej niż 2000zł. Taniej niż z biurem podróży i 3 tygodnie zamiast 1 tygodnia!

Tags: Ameryka Południowa · Bilety lotnicze · Machu Picchu · Peru · Przeloty · TAM Linhas Aereas · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · tanie linie lotnicze · tanie przeloty

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment