www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Waszyngton – tanie bilety US Airways!

Listopad 9th, 2008 · 2 Comments

Linie lotnicze US Airways oferuję przeloty z Dublina do Waszyngtonu w niezwykle korzystnych cenach. W listopadzie, grudniu, styczniu, lutym można polecieć tam i z powrotem za około 770zł, natomiast w marcu za około 820zł. Przykładowe daty: 9 marca – 22 marca. Cena obejmuje przesiadkę w Filadelfii (co ciekawe, sam przelot do Filadelfii jest o ponad 200zł droższy…).

Dolot z Polski do Dublina można kupić w cenie poniżej 160zł w Ryanair i tym samym skompletować fajny lot do Waszyngtonu nawet poniżej 930zł!

Tags: Ameryka · Bilety lotnicze · Podróże · Przeloty · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · US Airways · USA · Waszyngton · promocja · tanie linie lotnicze · tanie przeloty

2 responses so far ↓

  • 1 Orek // lis 9, 2008 at 19:03

    Witam,

    Ale gdzie zarezerwowac takie przeloty? I w jakich terminach obowiazuja, bo jak sprawdzam wylot w styczniu i powrot w marcu to wychodzi co najmniej 800USD :-(

  • 2 Marek Slusarczyk // lis 9, 2008 at 23:54

    Jeszcze wczoraj dało się to zrobić na stronie usairways.com. Dzisiaj te supertanie ceny zniknęły, ale wciąż są na stronach pośredników: orbitz.com i cheaptickets.com. Przykładowe daty: 21 stycznia – 18 marca. Możliwe, że konieczna jest większa ilość kombinacji, np. przelot na trasie Dublin-Londyn-Philadelphia-Baltimore (Baltimore jest traktowane jako drugie lotnisko Waszyngtonu). Ale cena pozostaje ta sama – między 750 a 850zł w dwie strony.

Leave a Comment