www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Z Warszawy do Indii za 1500zł – egzotyczne wakacje

Czerwiec 8th, 2009 · No Comments

W ukraińskich liniach lotniczych Aerosvit jest promocja – Delhi z Polski za 1500zł. Przeloty w takiej cenie udało mi się znaleźć jedynie na październik. Dobra wiadomość jest taka, że październik jest bardzo dobrym miesiącem na wizytę w Indiach, a przynajmniej w Delhi. Jest chłodniej niż latem (ale i tak gorąco), za to nie ma zbyt dużo deszczu.

Wracając do sprawy biletów – przeloty z Warszawy do Delhi w cenie około 1500zł są np. na daty 10-18 października, 10-25 października. Możliwe, że również na inne – eksperymenty pozostawiam wam :-) Warto zapewne potestować różne wersje strony Aerosvitu, jeśli zależy wam na różnicy kilkadziesiąt złotych. Mi najtańsza cena wyszła na stronie… kanadyjskiej (www. aerosvit.ca)! Wszystko zależy od przeliczników walut stosowanych przez twój bank/kartę kredytową itp.

Jeśli nie jesteście pewni czy chcecie lecieć do Indii, spójrzcie chociażby na architekturę Delhi: http://en.wikipedia.org/wiki/Delhi. Co za miasto!

Tags: Azja · Bilety lotnicze · Indie · Podróże · Przeloty · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · promocja · tanie przeloty

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment