Ryanair uruchomił dziś kolejną promocję, gdzie w cenie 1zł mamy wszystko, pod warunkiem, że lecimy tylko z bagażem podręcznym i samodzielnie drukujemy sobie kartę pokładową. Promocja ta jest jedną z lepszych, jakie kiedykolwiek były! Bilety dostępne są na wiele tras i jest ich dużo. Poza tym, jest to pierwsza promocja sięgająca aż do marca 2010 – na rok 2010 jest szczególnie dużo miejsc.
Rezerwacji można dokonywać do 16 lipca, ale lepiej się pospieszyć, bo tego typu promocje są związane z ilością miejsc. Np. na dany lot są 4 miejsca po 1zł. Ktoś je kupi dziś, to jutro już ich nie ma :-) Okres objęty ofertą – od lipca 2009 do końca marca 2010 (ale nie ma się co łudzić, że da się znaleźć jakieś loty tam i z powrotem na lato ;))
Ciekawsze trasy dostępne w cenie 1zł:
Wrocław – Girona (Barcelona)
Wrocław – Alicante
Gdańsk – Alicante
Poznań – Girona (Barcelona)
Poznań – Reus (Barcelona)
9 responses so far ↓
1 anna // lip 15, 2009 at 15:49
I cannot find flights for 1 zl!
2 Marek Slusarczyk // lip 15, 2009 at 16:31
Najatrakcyjniejsze trasy (Hiszpania) wyprzedały się wczoraj. Z mniej atrakcyjnych też już dużo wczoraj wyprzedano, szczególnie na lipiec-wrzesień i marzec. Wciąż można znaleźć loty do Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Irlandii…
Przykład: Katowice-Bolonia-Katowice na 11 marca tam i 23 marca powrót.
3 kuba // sie 4, 2009 at 01:19
a jakies dobre opcje na listopad/początek grudnia? bo jakos nie moge sobie poradzic ze znalezieniem czegos ciekawego..
4 Siara // wrz 9, 2009 at 22:10
co się stało ze stronką ? ;/ zaglądam tutaj codziennie i nic… to była najlepsza strona z promocjami :(
5 Siara // wrz 19, 2009 at 10:23
:(
6 Marek Slusarczyk // wrz 19, 2009 at 19:18
Ahoj! Bez obaw. W wakacje zazwyczaj jestem “uśpiony”, bo latam po świecie. Właśnie wróciłem z Belgii, Włoch, Hiszpanii. Aktualizacje będą.
7 Siara // wrz 20, 2009 at 19:44
noo! i to mi się podoba. W zasadzie jeszcze nigdy nie skorzystałem z tych promocji, ale wierzę że ten czas nadejdzie bo też lubię podróżować ;) czekam na wyborne okazje Pozdro!
8 Małgorzata // gru 2, 2009 at 10:51
Interesują mnie loty na początku kwietnia i powrót w pierszych dniach maja 2010 do Meksyku. Dobrze było by do Meridy polecieć a wrócić z Meksyko city program obejmuje 9 osób gdyby byłą jakaś promocja to kiedy najszybciej mogłabym się jej spodziewać. Pozdrawiam Małgorzata
9 barbara // sty 3, 2010 at 11:16
Interesua mnie loty od 04 do 07-czerw. -2010 ,a powrot od 12 do17-sier.2010.Z miejscowosci; odlot Adelajde(australia) do Wroclawia i z powrotem.Dziekuje Barbara.
Leave a Comment