www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Wakacje 2010 – czas robić rezerwacje! Rozkład Wizzair już jest.

Listopad 23rd, 2009 · No Comments

Jeśli ktoś planuje lot liniami Wizzair na wakacje 2010, sugerowałbym rezerwację w najbliższym czasie. Rozkład lotów jest już od około dwóch tygodni i ludzie zaczęli rezerwować, więc co lepsze miejsca się powoli wyprzedają. Niższych cen raczej nie będzie. Loty, na które moim zdaniem są akceptowalne ceny (podaję z podatkami i opłatami, z bagażem podręcznym, płatność przelewem – pełna cena):

Katowice – Forli/Bolonia280zł (wyloty: 6, 8, 10, 13, lipca; powroty: 13, 15 lipca)
Po co tam lecieć? Kultura/architektura: samo Forli jest uroczym miasteczkiem, a niedaleko są Bolonia, Florencja, Ravenna, Rimini. Można tam dojechać pociągami lub autokarami. Szczególnie pociągi są w Italii dość tanie. Wakacyjnie: Forli jest 25km od wybrzeża, miejsc na lato jest do wyboru, do koloru.

Katowice – Memmingen/Monachium Zachód160zł (wyloty i powroty: właściwie cały lipiec i sierpień w tej cenie)
Co tam jest? Kultura/architektura: Memmingen jest niedużym miasteczkiem z klimatem, a w rozsądnej odległości są: Augsburg, Monachium, Lindau i Bregencja (dwa ostatnie nad Jeziorem Bodeńskim, Bregencja już w Austrii) oraz Sankt Gallen w Szwajcarii. Wakacyjnie: Jezioro Bodeńskie oraz Alpy są w zasięgu ręki.

Poznań – Paryż/Beauvais – 160zł (wyloty: 22, 29 lipca, 1, 5, 8, 12 sierpnia; powroty: 19, 26 sierpnia)
Paryż mówi sam za siebie – ja spędziłem tam 3 dni i zwiedziłem miasto dość pobieżnie! Jest olbrzymie. Warto też pamiętać, że samo Beauvais ma niesamowitą katedrę i kilka innych wartych odwiedzenia miejsc.

Zachęcam do szukania lotów do innych miejsc i z innych lotnisk w Polsce, bo jeszcze wiele jest do zarezerwowania dość tanio :)

Tags: Bilety lotnicze · Francja · Lato 2010 · Paryż · Podróże · Przeloty · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · promocja · tanie linie lotnicze · tanie przeloty · wizzair

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment