www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Jamajka, Dominikana, Afryka – nawet za 500zł!

Kwiecień 1st, 2010 · 1 Comment

Dość ciekawą ofertę ma niemieckie biuro podróży L’Tur. Jeśli w samolotach mają wolne miejsca, od godziny 20:00 danego dnia sprzedają je bardzo tanio, wyloty zazwyczaj są następnego dnia (nawet rano) lub dwa dni później z Frankfurtu i odbywają się w większości linią Air Berlin.

Praktycznie codziennie do wyboru są inne destynacje w najniższych cenach. Akurat dzisiaj najbardziej interesujące oferty to Jamajka za 118E (w dwie strony – 460zł!), Malediwy za 162E (630zł w dwie strony), Kenia za 262E (1020zł w dwie strony). Lot powrotny zazwyczajjest 2 tygodnie później, rzadziej tydzień lub 3 tygodnie później. Dowolny dobór dat jest niemożliwy.

Gdzie się tego szuka? Po godzinie 20 wchodzimy na stronę L’Tur. Jeśli ten link nie działa, wchodzimy na stronę główną www.ltur.com i klikamy w wersję niemiecką, wybieramy opcję “Super Last Minute” i “Fluege”. Tam są podane miejsca docelowe z cenami, a po kliknięciu w cenę dowiadujemy się kiedy jest wylot.

W cenach 100-200E w dwie strony widziałem już Meksyk, Kubę, Namibię, Tajlandię, Mauritius. Trochę utrudnia sprawę fakt, że loty są z Frankfurtu, ale można pojechać wcześniej i zabukować to, co akurat będzie na jutro :)

A na koniec notka: najlepszy producent pocztówek Warszawa to Akaroa Postcards, tak tak tak :-)

Tags: Bilety lotnicze · Jamajka · Kenia · Podróże · Przeloty · Tajlandia · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · afryka · karaiby · promocja · tanie linie lotnicze · tanie przeloty

1 response so far ↓

  • 1 Adam // maj 25, 2010 at 07:57

    Udało mi się to też znależć. Ceny aż nie do uwierzenia. Ale mam pytanie czy ktoś w praktyce już z tego korzystał i czy sa jakieś dodatkowe opłatyt i czy bilety elektroniczne dostaje się na maila czy gdzieś odbiera w Niemczech. Chciałbym to przetestować.

Leave a Comment