www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Azja przez Paryż za 1550zł – promocja Air Asia

Listopad 22nd, 2010 · No Comments

Air Asia od 14 lutego 2011 zaczyna loty z Paryża do Kuala Lumpur. W ramach inauguracji połączenia jest niezła promocja, przeloty można kupić za 1290zł w dwie strony. Przykładowe daty przelotów w takiej cenie:

Paryż – Kuala Lumpur: 3 marca, 6 marca, 7 marca
Kuala Lumpur – Paryż: 27 marca, 30 marca, 31 marca, 3 kwietnia

Są to w miarę dobre daty na wizytę w Azji Południowo-Wschodniej, jak również Australii (byłem, potwierdzam :)). Z Polski do Paryża dostać można się tanimi liniami lotniczymi, np. Wizzair z Katowic kosztuje aktualnie około 140zł z wylotem 1 marca, powrotem 31 marca. Do tego wypada sobie doliczyć 30Eur na transfer autobusowy do Paryża z lotniska Beauvais, czyli około 120zł. Razem 1550zł. Można ustawić sobie daty tak, żeby nie było pobytu w Paryżu, a można też spędzić tam kilka dni, co zdecydowanie polecam :)

Warto wspomnieć, że lotnisko Kuala Lumpur jest bazą potężnej linii Air Asia i kilku innych. Można się stamtąd dostać w każdy zakątek Azji Południowo-Wschodniej i nie tylko! A może Australia? Warto wspomnieć, że również Singapur jest ważnym hubem łączącym Azję z Australią, a z Kuala Lumpur można tam dolecieć za kilkadziesiąt złotych samolotem, lub w podobnej cenie nocnym autobusem z miejscami leżącymi.

Tanie hotele i hostele można znaleźć i zarezerwować w Venere, Hotels.com i Expedia.

Dla przykładu z Singapuru do Darwin dolecimy liniami Jetstar za 820zł w datach 3 marca – 29 marca. Jak łatwo wyliczyć, za niecałe 2500zł jesteśmy w Australii! To niesamowita cena, jak na dolot z Polski! Warto wspomnieć, że jest również promocja na loty Jetstar z Australii do Nowej Zelandii, w da się je kupić z Sydney lub Melbourne za około 660zł (normalnie 900-950zł). Jeśli dodać do siebie to wszystko razem, robi się materiał na wspaniałą wyprawę 2-3 miesięczną w lutym-kwietniu :-) Należy pamiętać, że luty w Nowej Zelandii jest jak sierpień (półkula południowa).

Galerie do przejrzenia:

Malezja w styczniu/lutym
Malezja w kwietniu

Nowa Zelandia – Wyspa Południowa
Nowa Zelandia – Wyspa Północna

Australia w lutym
Australia pod koniec marca

Tanie noclegi można zarezerwować w Expedii, Venere i Hotels.com.


Tags: Air Asia · Australia · Azja · Bilety lotnicze · Francja · Malezja · Nowa Zelandia · Paryż · Podróże · Przeloty · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · Wiosna 2011 · promocja · tanie linie lotnicze · tanie przeloty

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment