www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

RPA – loty do Afryki z Polski, dobra promocja

Kwiecień 8th, 2010 · 2 Comments

Linie lotnicze Afriqiyah mają dobrą promocję na loty do Afryki z Brukseli z przesiadką w Trypolisie (Libia). Lot kosztuje od 1370zł w dwie strony na trasie Bruksela – Johannesburg, co jest świetną ceną jak na lot z Europy do RPA. Przykładowe daty w tej cenie:
3 maja – 1 czerwca
10 maja – 1 czerwca

Do Brukseli można się dostać tanimi liniami przez lotnisko Charleroi. Kosztuje to od 90zł wzwyż. Dla przykładu z Katowic linią Wizzair 8 maja – 5 czerwca kosztuje 100zł. Te same daty linią Ryanair z Wrocławia kosztują 91zł. Przejazd z lotnisko Charleroi do centrum Brukseli kosztuje 22E autokarem (w dwie strony), lub 2.50E+8.60E za autobus plus pociąg z przesiadką w centrum Charleroi, które przy okazji możemy zwiedzić (ma swoje uroki).

Czyli razem można dolecieć do Johannesburga za 1540zł, co moim zdaniem jest rewelacyjną kwotą :)

Warto zauważyć, że Afriqiyah to dość nowe linie lotnicze z bazą w Libii. Są własnością prywatną i latają flotą młodych samolotów. Ich strona internetowa jest nieco trudna w obsłudze (nie można np. wyszukiwać elastycznych dat), ale zawsze można skorzystać z Expedii lub Orbitz, a potem porównać cenę.

Tags: Bilety lotnicze · Podróże · Przeloty · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · afryka · promocja · rpa · tanie przeloty

2 responses so far ↓

Leave a Comment