www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Subskrybuj Przeloty.net – Facebook, Nasza Klasa

Kwiecień 8th, 2010 · No Comments

Aby być na bieżąco z promocjami i nie przegapić żadnej szalonej okazji warto subskrybować najnowsze wpisy na www.Przeloty.net jednym albo kilkoma ze sposobów:

1. Kanał RSS (dynamiczna zakładka) – moim zdaniem najlepsza opcja, wciąż jeszcze niezbyt popularna. Wchodząc na adres http://www.przeloty.net/feed/ zobaczysz opcję “Subskrybuj ten kanał za pomocą dynamicznych zakładek” (przykład z Firefoxa). Dodajesz zakładkę i od tego czasu w zakładkach Firefoxa widzisz zawsze najnowsze wpisy z Przeloty.net.

2. Subskrypcja mailowa – wpisz adres e-mail, kliknij w linka w wiadomości potwierdzającej i od tego czasu otrzymujesz wszystkie nowości mailem.

3. Facebook – zostań fanem Przeloty.net na Facebooku! Jeśli w ustawieniach Facebooka pozwalasz na otrzymywanie wiadomości wrzucanych na ścianę stron, których jesteś fanem, zobaczysz informacje o najnowszych wpisach.

4. Nasza Klasa – zaproś nas do znajomych na Naszej Klasie :-) Znienawidzony przez wszystkich Śledzik przydaje się w takiej sytuacji, gdyż właśnie na Śledzika będę wrzucał informacje o nowych promocjach.

Zapraszam więc do subskrybowania www.Przeloty.net :-)

Tags: Bez kategorii

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment