www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze

Serwis informacyjny – promocje lotnicze, tanie przeloty, wakacje

www.Przeloty.net – tanie linie, bilety lotnicze header image 2

Azja z wylotami z Polski – dobre ceny

Kwiecień 15th, 2010 · No Comments

Rosyjskie linie lotnicze Aerofłot mają na kilka dat niezłe ceny na loty z Warszawy do Azji (Indie, Chiny, Japonia) z przesiadką w Moskwie. Nie potrafię znaleźć żadnej konsekwencji w wyborze terminów, więc po prostu podam  przykładowe daty:

Warszawa – Delhi (Indie) – Warszawa:
25 października – 25 listopada = 1640zł
To są całkiem dobre terminy na podróż do Indii; akurat kończy się wtedy pora deszczowa, a temperatura jest wciąż letnia.

Warszawa – Pekin – Warszawa:
8 września – 29 września = 1710zł
29 września – 27 października = 1710zł

Warszawa – Tokio – Warszawa:
14 września – 7 października = 1920zł
27 października – 15 listopada = 1920zł
31 października – 19 listopada = 1920zł
Warto tutaj zauważyć, że loty do Japonii są w pewnym sensie nietypowe i 1920zł to świetna cena. Rynek lotniczy jest tam silnie regulowany przez organy państwowe, opłaty lotniskowe są wysokie i na loty do Japonii nie zdarzają się tak duże zniżki cen jak np. do Chin czy Tajlandii. Więc 1920zł to okazja :-)

Były jeszcze ciekawe ceny na Bangkok w styczniu, ale się zmyły :( Aktualnie jest to około 2000zł na niektóre daty (np. 16 stycznia – 12 lutego), co wciąż jest rozsądną ceną, ale da się taniej.

Uwaga: niektóre z cen mogą się już nie pokazywać na stronie Aerofłotu, wtedy należy ich szukać np. na www.cheaptickets.com – tam promocje da się kupić dłużej.

Tags: Azja · Bilety lotnicze · Indie · Japonia · Jesień 2010 · Podróże · Przeloty · Tajlandia · Tanie bilety · Tanie bilety lotnicze · Tanie loty · promocja · tanie przeloty

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment